Tipy na zajímavé weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Obrázky na PC - tapety na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC. můžete využít v monitor, notebook, mobil, ultrabook, phablet, displej, obrazovka počítače, počítač, tablet, PC, smartphone a pro operační systémy Windows 10, Windows Me, Linux Mint, Mac, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Linux Xubuntu, OSX, Apple iOS (iPhone), Lubuntu. Wallpapery na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, fantasy, oceán, moře, pláže, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, zvířata, květiny, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, ptáci, Formule 1, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci. Dostupné rozměry 1366x768, 1280x800, 3200x1800, 1280x1024, 1920x1280, 412x846, 1800x1440, 4800x1200, 1280x854, 2560x2048, 1600x2560, 640x480, HD 1280x720, 1024x768, 320x568, 2560x1920 atd.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Adventury, Logické hry, Animace, Sportovní hry, Strategie, Akční hry, Hry pro děti a tak dále.

Frky, fórky, vtípky, kameňáky, ftipy, anekdoty

Chcete se pobavit? Frky, fórky, vtípky, kameňáky, ftipy, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipné hádanky apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam přípon a koncovek souborů, Onlinovky zdarma, Hry pro kluky, Wallpapery, omalovánky, spoření, Státní vlaječky, prapory, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přáníčka k svátku, hyperlinky, volný čas, Stručný slovník pojmů a termínů, Online testy zdarma bez registrace

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Sebevražda, Angličané, Hokej, Ekonom, Vládce, Manýrismus, Imitátor, Spisovatel, Gymnasté, Dabérka, Architekt, Novinář, Mluvčí, Miliardář, Lord, Vůdce, Esejista, Archivář, Kancléř, Sochař, ČSSD, Závodník, Washington Capitals, Čeští králové, Hudba, Hejtman, Královna, Francouz, Exilový prezident, Voják, Poslanec, AIDS, Poslanci, Kladno, Olympiáda, Itálie apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií náboženství a křesťanství, školství, materiály, technika, bankovnictví, český jazyk, příroda, internet, hardware, účetnictví, filozofie, rostliny, chemie, nástroje, stavebnictví, politika, věda, jídlo, zločin a právo, cestování, matematika, ekonomie a ekonomika, kultura, literatura atd.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Keywords:Nej hry online, V, tipy, info, Filmy, natáčení, střih, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, A, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Sexy Jessica Simpson, webovky, Wallpapers na plochu PC, Online vánoční magazín

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií účetnictví, literatura, filozofie, věda, cestování, náboženství a křesťanství, český jazyk, hardware, nemoce, stavebnictví, materiály, zločin a právo, software, psychologie, chemie, matematika, ekonomie a ekonomika, latina, počítače, politika, různé, příroda, technika, rostliny atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, psychologie, nadpřirozené osoby, zločin a právo, věda, školství, křesťanství, přezdívky, mytologie, poruchy, umělci, podnikání a podnikatelé, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, vlastnosti atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, měny, geocaching, úřady a ministerstva, obecné zkratky, státy usa, země EU, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Akční hry, Karetní hry, Logické, Postřehové, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Čech, Ital, Hudebnice, Hejtman, Egypt, Trest smrti, Češi, Habsburkové, Florida Panthers, Pittsburgh Penguins, Dramatik, Orlík, Generalissimus, Itálie, Český slavík, Státník, Washington Capitals, Poslanec, Mim, Zpěvák, Romantismus, Hokejisté, Sebevražda, Komunisté, Faraon, Prezident, Esejista, Vůdce, Křesťanství, Dabérka, Voják, Prezident USA, Československo, Skladatel, Kladno, Zlatý slavík apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, URL, Obrázky na PC, Chicago city, F, Ilustrační obrázky, Tapety na PC ke stažení, Omalovánky k vybarvení, zdarma, Seznam vlajek amerických států, doporučujeme, B

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak přehrát, jak exportovat, jak otevřít, čím zobrazit, jak vytvořit, jak převést, v čem spustit, jak spustit soubory těchto typů: dokumenty, písma, fonty, obrazy disků, grafiku, koncovky souborů, komprimace dat, hudební audio soubory, video soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory apod.

Bonmoty, přísloví, aforismy, úsloví, rčení, myšlenky, moudra

Citáty slavných osobností, Bonmoty, přísloví, aforismy, úsloví, rčení, myšlenky, moudra, . Mj. na webu naleznete citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o víře od různých známých osobností.

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky Webhry jsou rozdělené kategorií: Letecké simulátory, Hannah Montana, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Strategické onlinovky, Omalovánky, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Oddechové hry, online html5 hry, Adventury, Logické hry, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Klíčová slova: Přehled státních vlajek států světa, Hry pro nejmenší online, humor, Vlajky měst Kraje Vysočina, internetové stránky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Webové online testy zdarma, Webová hry, Browser hry, počítače, Online hry pro děti zdarma, Prapory regionů a království

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Online vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jmenovka, Sám doma, Santa, Vánoční svařák, Keramika, Vykrajovátka, Vánoční svícen, Smrk, Brambořík, Dárky, PF, Vídeň, Anglicky, Vosí hnízda, Vánoční filmy, Text, Bramborový salát, Hostina, Vánoce, Láska nebeská, Desktop, Skleněné ozdoby, Slámový adventní věnec, Svíčky, bezlepkové cukroví, Píseň, Borovice, K Vytisknutí, Tapeta, Striezelmarkt, Štěstí apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Wallpapers na plochu PC - wallpapers na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. jsou vhodná pro obrazovka počítače, monitor, ultrabook, PC, počítač, mobil, phablet, notebook, displej, tablet, mobilní telefon a pro operační systémy Java ME, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, FreeBSD, Mac, Windows 10. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Rally, závody aut, sportovní wallpapery, fantasy, nature - příroda, motorky, zvířata, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, ptáci, květiny, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, vesmír, kosmos. Stahujte v rozlišení 1680x1050, 393x786, 2560x1440, 1152x1920, 2560x2048, 1366x768, 800x1280, širokoúhlé 1366x768, 800x600, 1280x854, 854x480, 1536x2560, 1600x900, 2560x1600, 1920x1440, 1024x600 atd.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj apod.

Klíčová slova: odkaz, zeměpis, linky, Webové online testy zdarma, kuriozity, Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky, Superhry a hry online zdarma, cestování, výukové pomůcky, F, Členské země americké federace, Online adventní magazín, Flags of the world countries, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Nemá vlastní hodinky: Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Další odkazy:

Jakarta
Naše tipy na užitečné weby
Texaský hold 'em poker
Partnerské internetové stránky
Beyoncé Knowles
Doporučené internetové odkazy
Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Tipy na výlet

Děkujeme vám za vaši návštěvu.