Partnerské weby, hry i všeobecné informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zavražděn, Komunisté, Čeští králové, Hejtmani, Překladatel, Máj, Rakousko-Uhersko, Křesťanství, Dramatik, Prezident, Kladno, Renesance, Prezidenti ČR, Stoletá válka, Textař, Ministr zahraničí, New York Rangers, Egypt, Charta 77, KHL, Zpěvák, Novinář, Sochař, KSČ, Imitátor, Faraon, Filozof, Rock ‚n‘ Roll, Američan, Exilový prezident, Česká královna, Vůdce, Fotograf, Normalizace, Režisér, Válka apod.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: zeměpis, volný čas, Hry pro dívky online, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Zlatan Ibrahimović sepak bola asal Swedia, Wallpapers na PC, Full HD tapety na PC zdarma, cestování, Obrázky, omalovánky, Online hry pro děti zdarma, počítače, Obrázky na plochu PC, linky

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Síť, hry i všeobecné informace

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, mezinárodní organizace, měny, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, obecné zkratky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, státy usa, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky apod.

Keywords:Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, odkazy, P, doporučujeme, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, Skvělé hry online zdarma, pro dospělé, Webové online hry zdarma, Natalia Oreiro, humor, tipy, Databáze osobností Kdo je to?

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky atd.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Anglicky, Jingle Bells, Jmelí, Husarské knoflíky, Film, Monitor, Kavkazská jedle, Vykrajovátka, Plocha, Vánoční stromek, Písnička, Vánoční prostírání, Jarmark, Vánoční světýlka, Samolepky, Adventní svícen, Štědrý večer, Kapr, Osvětlení do oken, bezlepkové cukroví, Silvestr, Wallpaper, Smrk, Vánoční punč, Alkoholový kalendář, Filmy, Píseň, Třásně, Květiny, Televize, Kameňák apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Full HD tapety ke stažení - pozadí na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety ke stažení. vhodné pro displej, phablet, monitor, PC, ultrabook, obrazovka počítače, notebook, mobil, počítač, smartphone, tablet a pro operační systémy Slackware, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Windows 2000, OSX, Linux Ubuntu, Android, Microsoft Windows 8, macOS, Windows NT, Windows 98. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, motocykly, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, noční města, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, operační systémy, Windows, rostliny, hudební tapety, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, sportovní pozadí, auta, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, vesmír, planety, galaxie. Stahujte v rozlišení 1024x768, 854x480, 320x568, 1920x1200, 1440x900, 1366x1024, širokoúhlé 1366x768, 1440x960, 2160x3840, 1280x768, 1280x960, 750x1334, 1600x2560, 1920x1440, 1152x768, 768x1024 atd.

Klíčová slova: V, Online testy zdarma bez registrace, kuriozity, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, Seznam vlajek amerických států, URL, Přehled zkratek a akronymů, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, webovky, školství, zdroje informací

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Hry na vaření a smažení, Oddechové, Bojové online gamesy, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Klasické, Karetní, parkování - parkovačky, Logické, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Strategie a podobně.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online Vybírejte z kategorií Skákačky a hopsačky, Závody aut, Střílečky, Sportovní hry, Strategie, Animace, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Logické hry, Karetní hry, Bojové hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Pro dívky a tak dále.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země východní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Klíčová slova: Dopravní značky, Online hry zdarma, info, Thierry Henry, odkaz, Kliparty zdarma ke stažení, zajímavosti, Sexy Christina Aguilera, č, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, pro děti

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Hry na vaření a smažení, Oddechové, Bojové online gamesy, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Klasické, Karetní, parkování - parkovačky, Logické, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Strategie a podobně.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online Vybírejte z kategorií Skákačky a hopsačky, Závody aut, Střílečky, Sportovní hry, Strategie, Animace, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Logické hry, Karetní hry, Bojové hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Pro dívky a tak dále.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: státní správa, rodinné vztahy, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, záliby, filozofie, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, školství, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, politici, psychologie, profese a zaměstnání, národnost, poruchy, historie, mytologie, věda, herectví, herci a herečky, osobnosti, politika atd.

černý humor, kameňáky, frky, fórky, ftipy, vtípky

Potřebujete se naladit? černý humor, kameňáky, frky, fórky, ftipy, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, Frky o tchýních, O mužích, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O škole apod.

Anekdoty, vtípky, vtipné texty, kameňáky, ftipy, frky

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtípky, vtipné texty, kameňáky, ftipy, frky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: židovské anekdoty, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, kameňáky, černý humor, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Online vánoční magazín, Vlajky amerických států USA, webové stránky, hyperlinky, Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky, zábava, Dopravní značky, Online biografie, životopisy osobností, Státy a jejich prapory, Prapory regionů a království, zadarmo, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Překvapení pro tatínka: Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Další odkazy:

Travel in Europe
Odkazy na zajímavé weby
Jak spořit a vytvářet úspory?
Tipy na užitečné weby
Online kasíno a ruleta
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Tapety sport na plochu
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Tapety na plochu psi
Naše tipy na zajímavé stránky
Přání k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.