Naše tipy pro děti i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílecí hry, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Deskovky, Adventury, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Omalovánky, Oddechové hry apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Vtipy, kameňáky, anekdoty, vtipné texty, černý humor, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, kameňáky, anekdoty, vtipné texty, černý humor, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Slovácích, O Somálcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O Němcích, O škole, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Frky ze života, O Windows, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Vtipné hádanky, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Hry pro děti, Střílečky, Logické hry, Animace, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Strategie, Relaxační hry, Závody aut a tak dále.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, státy usa, měny, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, geocaching, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, okresy České republiky, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Klíčová slova: počítače, K, odkaz, výukové pomůcky, Velikonoční omalovánka Zajíček s vajíčky, Seznam zkratek a akronymů, Kliparty zdarma ke stažení, zdroje informací, Bahrain, Stručný slovník pojmů a termínů, Členské země americké federace, ú, volný čas

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Střílečky, parkování - parkovačky, Závodní, Oddechové, Pro dívky, Strategie, Klasické, Velikonoční hry, Vánoční online hry a podobně.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Internet, síť pro děti i dospělé

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak převést, v čem upravit, jak spustit, kterak editovat, jak přehrát, jak otevřít, čím prohlížet, jak vytvořit soubory následujících typů: konfigurační soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, systémové soubory, komprimace dat, video soubory, dokumenty, grafiku, koncovky souborů, obrazy disků, šablony dokumentů, spustitelné soubory apod.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Komunista, Producent, Brno, Husité, Dabérka, Zpěvačky, Ekonom, Hokejisté, Faraon, Dramatik, Hejtman, Američan, Maršál, Královna, Trest smrti, Exilový prezident, Diplomat, Poslanec, Francouz, Olympijský vítěz, Hokej, Prezidenti, Slováci, Závodník, Pittsburgh Penguins, Čeští králové, Imitátor, Pop, Žijící, Křesťanství, Voják, Olympijští vítězové, HIV pozitivní, Císař, Protektorát, Habsburkové apod.

Moudra, rčení, výroky, moudrosti, úsloví, přísloví, hlášky

Slavné citáty, Moudra, rčení, výroky, moudrosti, úsloví, přísloví, hlášky, z kategorií citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Keywords:zdarma, F, Dopravní značení, humor, Vše pro zvířecí miláčky, Online biografie, životopisy osobností, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zajímavosti, Ekonomie, Karl Marx, kuriozity, Online geografické testy zdarma bez registrace, weby

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Pozadí na plochu PC - wallpapery na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na plochu PC. lze použít v mobil, ultrabook, smartphone, monitor, tablet, obrazovka počítače, počítač, notebook, phablet, PC, displej a pro operační systémy BlackBerry OS, SUSE Linux, Lubuntu, Windows XP, Windows 10 Mobile, Slackware, Mac, Windows Me, Microsoft Windows Vista, OSX, Java ME. PC tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, free wallpapers, fantasy, flóra, stromy, Formule 1, fraktály, vesmír, kosmos, květiny, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, ptáci, motorky, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, tenisté a tenistky. Dostupné rozměry 1440x900, 1280x768, 1280x960, 1600x900, 1920x1440, 1920x1200, 1920x1080, 1536x2560, 1440x2560, 1152x864, 360x640, 4800x1200, 1366x1024, 1600x2560, 320x568, 375x667 atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, halloween, hmyz, symboly, osobnosti a lidé, ženy a dívky, květiny, láska, hudba, dopravní prostředky, náboženství, ptáci, přístroje, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, ovoce, mapy, auta, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, zelenina, věda atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Klíčová slova: Dopravní značení, tipy, Databáze osobností Kdo je to?, Omalovánky nejen pro děti, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Super online flash hry, V, Státní vlajky zemí, linky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, multimédia, Online hry zdarma

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj apod.

Informace pro děti i dospělé

Pozadí na tablet - tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na tablet. vhodné pro PC, mobilní telefon, počítač, notebook, ultrabook, phablet, monitor, displej, obrazovka počítače, tablet, mobil a pro operační systémy Java ME, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Lubuntu, Mac, Windows 7, Windows Me, OSX, Slackware, Chrome OS, Red Hat Linux. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: psi a štěňátka, rostliny, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, auta, letadla, květiny, kytky, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, noční města, dopravní prostředky, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, zvířata. Dostupné velikosti jsou 375x667, 2160x3840, Full HD 1080x1920, 1600x1200, HD 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 1152x1920, 1080x1800, 750x1334, 360x720, 1440x900, 1280x1024, 1536x2560, 1440x960, 2048x1080, 1600x900 atd.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Sportovní, Logické, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Karetní hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oddechové hry, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Střílecí hry, Oblíkačky, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Akční gamesky, online html5 hry apod.

Klíčová slova: pro dospělé, Pozadí na tablet, Vlajky měst České republiky, Obrázky na plochu, odkazy, webové stránky, zeměpis, Omalovánka s velikonočním zajíčkem, zábava, URL, hyperlinky

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj apod.

Síť pro děti i dospělé

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Kameňáky, vtipy, černý humor, frky, vtipné texty, fóry

Chcete se uvolnit? Kameňáky, vtipy, černý humor, frky, vtipné texty, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O Windows, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Frky ze života, O ženách, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O škole, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O manželství apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, internet, V, Slovakia, Croatia, Czechia, Nejlepší hry pro dívky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Seznam vlajek amerických států, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zadarmo, info, Obrázky k svátku a k jmeninám, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Mrtvý otec: Přijde na útvar zpráva, že vojínovi Novákovi zemřel otec. Důstojník si říká, že mu to musí říct nějak taktně, a tak svolá celou jednotku, postaví je všechny do haptáku a praví: "Vojíni, kteří mají otce, tři kroky vpřed! Kam se sakra cpete, Novák?!"

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

"Karle, vy jste fakt divná rodina, ty jsi homosexuál, brácha je teplej, táta je na kluky, je u vás vůbec někdo na ženský?" "Jo je, ségra!"

Další odkazy:

Keira Knighley
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Fernando José Torres Sanz
Tipy na zajímavé weby
Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Filmy, natáčení, střih
Linky na partnerské weby
FC Bayern München football
Zajímavé webové stránky
Liverpool F.C.

Děkujeme vám za vaši návštěvu.