Dále doporučujeme, informace a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Fóry, vtípky, anekdoty, vtipné texty, fórky, černý humor

Zkuste vypnout! Fóry, vtípky, anekdoty, vtipné texty, fórky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipné hádanky, frky o zvířatech, černý humor, kameňáky, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech apod.

Obrázky na plochu počítače - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Také doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro tablet, mobilní telefon, mobil, smartphone, PC, phablet, ultrabook, notebook, displej, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Lubuntu, Windows Me, Linux Mint, FreeBSD, Windows XP, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012. Wallpapery na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: nature - příroda, flóra, stromy, sportovní wallpapery, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, vesmír, kosmos, ptáci, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, Formule 1, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut. Vyberte si rozměr z 1800x1440, 2560x1600, 1920x1200, 393x786, 1024x600, 1440x900, 640x480, 360x640, 2560x1920, 375x812, 1280x854, 1280x800, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 1600x1200, 800x600 atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak přehrát, kterak editovat, čím zobrazit, v čem upravit, jak konvertovat, jak vytvořit, jak otevřít, v čem spustit, jak importovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: dokumenty, šablony dokumentů, video soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, písma, fonty, obrazy disků, systémové soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, konfigurační soubory apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: Vlajky států a zemí světa, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, M, Antistresové omalovánky, Přehled vlajek USA, humor, Free game online hry, Arsenal football club, hyperlinky, V, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled přípon a koncovek souborů

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Omalovánky, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Oblíkačky, Hannah Montana, Vaření a smažení apod.

Kameňáky, anekdoty, vtipy, ftipy, frky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, anekdoty, vtipy, ftipy, frky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, O Němcích, Vtipy o policajtech, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O škole, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O důchodcích apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako lékařství a medicína, účetnictví, rostliny, školství, fyzika, ekonomie a ekonomika, zkratky, počítače, různé, stavebnictví, zločin a právo, technika, matematika, software, nemoce, sport, chemie, literatura, jídlo, materiály, bankovnictví, kultura, filozofie, náboženství a křesťanství atd.

Informace, informace a zábava

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jedle, Windows, Štědrý večer, Svíčky, Vánoční svícen, Dia, Štěstí, Slámový adventní věnec, Adventní neděle, Pastýř, Papírový vánoční stromek, Vánoční ozdoby, Plzeň, Jezulátko, Štědrý den, Stromeček, Křesťanství, Vánoční filmy, Jmelí, Kameňák, Jídlo, Borovice, Lindt, SMS, Atmosféra, K Tisku, Drážďany, Bůh, Linecká kolečka, Linux, bezlepkové cukroví apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník, Přehled zkratek a akronymů, Životopisy slavných osobností, F, Liverpool F.C., zadarmo, kuriozity, Vlajky měst České republiky, Webové online browser hry, Obrázky, kliparty, Online adventní magazín, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky apod.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Náš tip, informace a zábava

Motta, moudrosti, moudra, hlášky, výroky, aforismy, bonmoty

Citáty slavných osobností, Motta, moudrosti, moudra, hlášky, výroky, aforismy, bonmoty, . Naleznete zde citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Nové Mexiko, Ohio, New Jersey, Delaware, Louisiana, Idaho, Colorado, Kalifornie, Indiana, Mississippi, Minnesota, Severní Karolína, Pensylvánie, Connecticut, New Hampshire, Rhode Island, Wyoming, Kentucky, Georgie, Wisconsin, Michigan, Vermont, Virginie, Jižní Karolína, Missouri, Alabama atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Klíčová slova: tipy, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zeměpis, Vlajka El Salvadoru, pro dospělé, Přehled zkratek a akronymů, Přehled přípon a koncovek souborů, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, Full HD tapety na PC zdarma, webovky, pro děti, webové stránky

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky. V této jedinečné sbírce naleznete Bojové gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Postřehové, Akční hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Nejhranější hry online

Vyzkoušejte nejhranější hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Bojové online gamesy, Závodní, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Střílečky, Klasické, Strategie, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Stolní hry a deskovky, Sportovní a podobně.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Internet, síť, informace a zábava

Full HD tapety na PC zdarma - pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. doporučujeme pro tablet, displej, monitor, notebook, obrazovka počítače, počítač, PC, mobil, ultrabook, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Slackware, Windows Me, Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows 7, Android, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Windows 10, macOS, Windows Server 2012. Obrázky na PC jsou rozdělené kategorií: sportovní wallpapery, free wallpapers, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, fraktály, Formule 1, zvířata, motorky, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, květiny, fantasy, ptáci. Dostupná rozlišení jsou 1600x2560, 640x480, 375x667, 2560x1600, 1200x1920, 1680x1050, 1440x900, 1800x1440, 1024x600, 1152x864, 750x1334, 1440x2560, 393x786, 1920x1080 Full HD, 375x812, 4800x1200 atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, Full HD pozadí na PC, Obrázky zdarma, Kliparty zadarmo ke stažení, zdarma, počítače, Online vánoční magazín, Přání ke kulatému výročí, Hry pro kluky, zajímavosti, Nejlepší online hry zdarma

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky. V této jedinečné sbírce naleznete Bojové gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Postřehové, Akční hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Nejhranější hry online

Vyzkoušejte nejhranější hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Bojové online gamesy, Závodní, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Střílečky, Klasické, Strategie, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Stolní hry a deskovky, Sportovní a podobně.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Síť, informace a zábava

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

PC pozadí pro Windows - tapety na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste PC pozadí pro Windows. vhodné pro počítač, mobilní telefon, ultrabook, notebook, displej, monitor, phablet, PC, obrazovka počítače, tablet, smartphone a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Lubuntu, Linux Fedora, Java ME, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Windows 7, Chrome OS, Android. Tapety do mobilu jsou rozdělené kategorií: květiny, kytky, příroda, krajina, noční města, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, dopravní prostředky, auta, hudební tapety, letadla, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, wallpapery, psi a štěňátka, budovy a stavby, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete rozměry 1024x600, 412x846, 1024x768, širokoúhlé 1366x768, 1280x768, 800x600, 1280x800, 1600x900, 1280x960, 800x1280, 375x812, 360x760, 768x1024, 393x786, 1680x1050, 1152x1920 atd.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, náboženství, rostliny, hmyz, nástroje a přístroje, stavby, smajlíci a emotikony, muži, nápoje, sport, květiny, zvířata, ptáci, ženy a dívky, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, hudba, symboly, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, halloween, ovoce atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Klíčová slova: Federace USA, F, volný čas, internet, cestování, Ústecký kraj, Nej hry online, Světové vlajky, Prapory českých měst, Nejlepší online hry zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, odkaz, Celebrity, herečky, zpěvačky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kříž: Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Zemřel bohatý žid. Notář čte poslední vůli: "A Karlovi, kterému jsem slíbil, že si na něj vzpomenu v závěti, posílám srdečný pozdrav."

Další odkazy:

Velikonoční textová blahopřání
Naše tipy na užitečné weby
World flags
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Úspory a spoření
Tipy na Partnerské weby
FC Barcelona
Partnerské internetové stránky
Velikonoční obrázky na plochu PC
Doporučené odkazy
Blahopřání, gratulace

Děkujeme vám za vaši návštěvu.